Історія закладу

Історія виникнення та розвитку 

Зі статистичних звітів Київської губернії з питань розвитку народної медицини можна дещо узагальнити матеріали і відтворити становлення охорони здоров’я населення Тальнівщини.

Ще в 30-х роках XIX ст. у Тальному була заснована лікарня для «черні». Так, 1842 році послугами Тальнівської лікарні користувалося 418 чоловіків і 157 жінок. З встановленням радянської влади лікувальним закладам було дано статус державних установ.

16 вересня 1920 року в Тальному відкрито лікарню на 45 ліжок зі штатом: – хірург, терапевт, 4 медичні сестри та 12 осіб обслуговуючого персоналу. У 1925 році на Тальнівщині вже були лікарня, поліклініка, амбулаторія, аптека, а через 5 років на північно-західній околиці містечка Тальне відкрито районну лікарню в щойно збудованому двоповерховому будинку.

Головний корпус Тальнівської центральної районної лікарні

На сьогоднішній день Тальнівська центральна районна лікарня – це сучасний лікувально-профілактичний заклад, якому присвоєно першу акредитаційну категорію, основною метою якого є надання населенню району згідно з вимогами відповідних нормативно-правових актів, медичних послуг, спрямованих на збереження, поліпшення та відновлення здоров’я.

Перейти до вмісту